ТОВ КИЇВАГРОМАШ

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ру

укр

М’ЯСОРУБКА МІМ-600М

 М’ясорубка МІМ-600М призначена для перемелювання м’яса, риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси та набивки ковбас на підприємствах громадського харчування.

Випускається з облицюванням з нержавіючої сталі, у виконання УЗ по ГОСТ 151520-69 для експлуатації при температурі від 1 до плюс 40 °С

 

Має ДЕКЛАРАЦIЮ ПРО ВIДПОВIДНIСТЬ ПРОДУКЦII ВИМОГАМ ТЕХНIЧНИХ РЕГЛАМЕНТIВ, Сертифікат відповідності директивам Євросоюзу - CE

 

 Для зручності роботи на м’ясорубці МІМ-600М, передбачений режим «Реверс», чого нема у м’ясорубки МІМ 600. Натисканням на кнопку «Реверс», можна повернути продукт в завантажувальну горловину, а потім повернути його на повторне перемелювання, або видалити з м’ясорубки без розбирання вузла ножі-решітки-шнек.

 

В м’ясорубці МІМ-600М, встановлений черв’ячний редуктор забезпечує безшумну, плавну та рівномірну роботу, покращує експлуатаційні властивості машини, збільшує тривалість роботи, та має підвищеним крутним моментом на вихідному валу., що дозволяє перемелювати м'ясо навіть низького ґатунку. В процесі роботи машин відпадає необхідність в проведенні регулювань, а необхідність у виконанні поточного ремонту значно зменшується.

Параметр Значення
Максимальная продуктивність кг/год, не менше* 600
Продуктивність при повторному перемелюванні  котлетної маси кг/год, не менше 200
Встановлена потужність кВт 2,2
Номінальна споживана потужність кВт 2,75
Електромережа:
-Струм 380
- Номінальна напруга Трифазна змінна
-Частота герц 50
Габаритні розміри мм не більше
-Довжина 560
-Ширина 540
-Висота** 420
-Маса 45

* - Продуктивність м’ясорубки залежить від швидкості подачі оператором подрібненого на шматки продукту до шнека, ґатунку м’яса, якості заточки ріжучого інструмента.

** - Розмір, який враховує висоту штовхача.

Не допускається тривала робота машини для подрібнення м’яса вхолосту, так як при виникненні сухого тертя зажаті ріжучі елементи виходять зі строю.

 

Параметри решітокПараметр
Значення
Номер решітки
1 (по замовленню) 2 3
Зовнішній діаметр мм 105 105 105
Діаметр отворів, мм 3 5 9

Всі роботи по підключенню машини до електричної мережі та пуску в експлуатацію, повинні бути виконані представником спеціалізованої організації, що робить обслуговування та ремонт, у відповідності з відповідними правилами.

 

Гарантійні зобов’язання

 

Гарантійний термін  - 24 місяці, з дня вводу машини в експлуатацію, але не пізніше 6 місяців з дня придбання машини.

Виробник в період гарантії усуває відмови та несправності в роботі обладнання тільки за умови:

 

1. Дотримання всіх вимог "Керівництва з експлуатації" машини.

2. Пересилці виробнику копії оформленого "Акта пуску машини в експлуатацію" протягом 10 днів з дня пуску машини в експлуатацію.

3. Направлення  на підприємство-виробника оформленого "Акта-рекламації" про вихід з ладу машини, або відмові комплектуючих, вузлів.

 

При недотриманні вищеперерахованого, підприємство виробник знімає з себе всі зобов’язання з гарантійного ремонту.

Примітка: оформлені "Акт пуску машини в експлуатацію" та "Акт-рекламація" повинні  бути завірені печаткою споживача та підприємством, яке  проводить технічне обслуговування та ремонт.

 

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ТОВ КИЇВАГРОМАШ