ТОВ КИЇВАГРОМАШ

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ру

укр

Новинка!!! М’ясорубка МІМ-300М-01

М’ясорубка МІМ-300М-01 призначена для подрібнення м’яса, риби на фарш, повторного перемелювання котлетної маси, набивання ковбас на підприємствах громадського харчування.

М’ясорубка МІМ-300М виробляється у відповідності з вимогами стандарту СТБ ISO 9001-2015, мають  ДЕКЛАРАЦIЮ ПРО ВIДПОВIДНIСТЬ ПРОДУКЦII ВИМОГАМ ТЕХНIЧНИХ РЕГЛАМЕНТIВ, декларацію про відповідність єдиним санітарно-епідеміологічним та гігієнічним вимогам, Сертифікат відповідності директивам Євросоюзу – СЄ

У випадку зупинки шнека при переробці м’ясопродуктів низької якості на м’ясорубці МІМ-300М-01 передбачений режим «Реверс». Натисканням на кнопку «Реверс»можна повернути продукт в завантажувальну горловину, а потім відправити його на вторинне перемелювання, або видалити з м’ясорубки без розбирання вузла ножі-решітки-шнек.

М’ясорубка МІМ-300М-01, випускається з облицюванням з нержавіючої сталі. Полегшена конструкція несучої рами та мінімальна кількість деталей роблять машину легшою та зручнішою в експлуатації.

 

Основні технічні характеристики м’ясорубки

Параметр Значення
Максимальная продуктивність кг/год, не менше* 300
Продуктивність при повторному перемелюванні  котлетної маси кг/год, не менше 100
Встановлена потужність кВт 1,5
Номінальна споживана потужність кВт 2,2
Електромережа:
-Струм 220
- Номінальна напруга Змінна
-Частота герц 50
Габаритні розміри мм не бльше
-Довжина 560
-Ширина 500
-Висота** 420
-Маса кг 39

 

** - Продуктивність м’ясорубки залежить від швидкості подачі оператором подрібленого на шматки продукта до шнека, ґатунку м’яса, якості заточки ріжучого інструмента.

**-Висота врахована з висотою штовхача

Не допускається тривала робота машини для подрібнення м’яса вхолосту, так як при виникненні сухого тертя зажаті ріжучі елементи виходять зі строю.

Найбільш ефективний режим роботи м’ясорубки досягається при встановленні набора ріжучого інструмента для крупного перемелювання

 

Всі роботи по підключенню машини до електричної мережі та пуску в експлуатацію, повинні бути виконані представником спеціалізованої організації, що робить обслуговування та ремонт, у відповідності з відповідними правилами.

 

Параметри решітокПараметр
Значення
Номер решітки
1 (по замовленню) 2 3
Зовнішній діаметр мм 82 82 82
Діаметр отворів, мм 3 5 9

 

Гарантійні зобов’язання

Гарантійний термін  - 24 місяці, з дня вводу машини в експлуатацію, але не пізніше 6 місяців з дня придбання машини.

Виробник в період гарантії усуває відмови та несправності в роботі обладнання тільки за умови:

1. Дотримання всіх вимог "Керівництва з експлуатації" машини.

2. Пересилці виробнику копії оформленого "Акта пуску машини в експлуатацію" протягом 10 днів з дня пуску машини в експлуатацію.

3. Направлення  на підприємство-виробника оформленого "Акта-рекламації" про вихід з ладу машини, або відмові комплектуючих, вузлів.

При недотриманні вищеперерахованого, підприємство виробник знімає з себе всі зобов’язання з гарантійного ремонту.

Примітка: оформлені "Акт пуску машини в експлуатацію" та "Акт-рекламація" повинні  бути завірені печаткою споживача та підприємством, яке  проводить технічне обслуговування та ремонт.

 

 

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ТОВ КИЇВАГРОМАШ