ТОВ КИЇВАГРОМАШ

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ру

укр

ТМ-32, ТМ-32М М'ЯСОРУБКИ професійні промислові

М’ясорубки ТМ-32 та ТМ-32М призначені для приготування фаршу з м’яса та риби, для вторинного подрібнення котлетної маси, а також для начинки ковбас в промислових масштабах на підприємствах громадського харчування.

 

Зручні та прості у використанні м’ясорубки ТМ-32 та ТМ-32 М мають функції «Стоп», «Старт» та «Реверс». Функція «Реверс» виключає необхідність розбирання м’ясорубки при потраплянні кісток в горловину або намотуванні жил на шнек.

 

М’ясорубки моделей ТМ-32 та ТМ-32 обладнані мотор редуктором, що дозволило знизити рівень шуму при роботі, максимально зменшити габарити м’ясорубок без втрат продуктивності по виходу готового продукту.

Дані м’ясорубки укомплектовані системою ріжучих елементів унгер. (підрізний ніж, двосторонній ніж, решітка крупна, двосторонній ніж, решітка дрібна.)

На всіх моделях м’ясорубок виробництва компанії «ТОРГТЕХМАШ» встановлені безшумні черв’ячні редуктори. Черв’ячний редуктор створює значні зусилля на ножах та дозволяє перемелювати дуже жорсткі продукти, в тому числі хрящі, а також дозволяють агрегату працювати більш плавно.

Всі моделі м’ясорубок виробництва «ТОРГТЕХМАШ» дозволяють переробляти дуже жорстку сировину, яке в надлишку на ринку.

Корпус м’ясорубок виготовлено з надійного матеріалу – масивної нержавіючої сталі, через що деформація агрегатів неможлива. Руки персоналу захищені запобіжником, який блокує вільний доступ до шнеку, який обертається.

 

У випадку необхідності заміни деталей на промислових м’ясорубках «ТОРГТЕХМАШ», проводиться досить простою М’ясорубки виробництва «ТОРГТЕХМАШ» просто розбираються деталі, які вийшли зі строю, легко виймаються, а замість них встановлюються нові.

 

Професійні промислові м’ясорубки «ТОРГТЕХМАШ», користуються особливим попитом у клієнтів, які прагнуть придбати потужні та надійні агрегати, які потребують мінімального обслуговування.

 

Технічні характеристики м’ясорубок

 

Параметр ТМ-32 ТМ-32М
Продуктивність кг/год не більше 280 200
Номінальна потужність кВт 1,05 1,55
Номінальна напруга електромережі В 380 220
Зовнішній діаметр решіток мм 82
Габаритні розміри в упаковці мм
Довжина 560
Ширина 460
Висота 430
Маса нетто кг 25 26

Вказана максимальна продуктивність м’ясорубки при перемелюванні яловичини через решітку з діаметром отворів 9 мм.

 

Практична продуктивність м’ясорубки залежить від швидкості подачі оператором порізаного на шматочки продукту до шнека, ґатунку м’яса, що переробляється та якості заточки інструменту.

 

 

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ТОВ КИЇВАГРОМАШ