ТОВ КИЇВАГРОМАШ

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ру

укр

ТМ-50 М’ЯСОРУБКА ПРОФЕСІЙНА ПРОМИСЛОВА

М’ясорубка ТМ 50 призначена для приготування фаршу з м’яса та риби, для вторинного подрібнення котлетної маси, а також для начинки ковбас в промислових масштабах на підприємствах громадського харчування.

 

Зручна та проста у використанні м’ясорубка ТМ-50 має функцію «Стоп», «Старт» та «Реверс». Функція «Реверс» виключає необхідність розбирання м’ясорубки при потраплянні кісток в горловину або намотуванні жил на шнек.

 

М’ясорубка моделі ТМ-50 обладнана моторредуктором, що дозволило знизити рівень шуму при роботі, максимально зменшити габарити м’ясорубки без втрат продуктивності по виходу готового продукту.

Дана м’ясорубка укомплектовані системою ріжучих елементів унгер. (підрізний ніж, двосторонній ніж, решітка крупна, двосторонній ніж, решітка дрібна.)

На всіх моделях м’ясорубок виробництва компанії «ТОРГТЕХМАШ» встановлені безшумні черв’ячні редуктори. Черв’ячний редуктор створює значні зусилля на ножах та дозволяє перемелювати дуже жорсткі продукти, в тому числі хрящі, а також дозволяють агрегату працювати більш плавно.

Всі моделі м’ясорубок виробництва «ТОРГТЕХМАШ» дозволяють переробляти дуже жорстку сировину, яке в надлишку на ринку.

Корпус м’ясорубок виготовлено з надійного матеріалу – масивної нержавіючої сталі, через що деформація агрегатів неможлива. Руки персоналу захищені запобіжником, який блокує вільний доступ до шнеку, який обертається.

У випадку необхідності заміни деталей на промислових м’ясорубках «ТОРГТЕХМАШ», проводиться досить простою М’ясорубки виробництва «ТОРГТЕХМАШ» просто розбираються деталі, які вийшли зі строю, легко виймаються, а замість них встановлюються нові.

Професійні промислові м’ясорубки «ТОРГТЕХМАШ», користуються особливим попитом у клієнтів, які прагнуть придбати потужні та надійні агрегати, які потребують мінімального обслуговування.

 

Технічні характеристики м’ясорубок

 

Параметр Значение
Продуктивність кг/год не більше 500
Номінальна споживана потужність кВт 2,5
Номінальна напруга в мережі В 380
Зовнішній діаметр решіток мм 105
Габаритні розміри в упаковці мм
Довжина 615
Ширина 560
Висота 530
Маса нетто кг 44

Вказана максимальна продуктивність м’ясорубки при перемелюванні яловичини через решітку з діаметром отворів 9 мм.

 

Практична продуктивність м’ясорубки залежить від швидкості подачі оператором порізаного на шматочки продукту до шнека, ґатунку м’яса, що переробляється та якості заточки інструменту.

м. Київ, вул. Дегтярівська 53 а, оф. 317

044 299 9019

ТОВ КИЇВАГРОМАШ